تخلیه چاه صابونیان ، لوله بازکنی صابونیان

چه زمانی نیاز به تخلیه چاه داریم؟ تخلیه چاه با پمپ مکنده چطور انجام می‌شود؟ بهترین شرکت تخلیه چاه در تهران کجاست؟ شماره تخلیه چاه از کجا پیدا کنیم؟ اگر شما هم برای تخلیه کردن چاه و یا لجن کشی چاه فاضلاب به شرکت خدمات تخلیه چاه نیاز داشتید، ما به شما کمک می‌کنیم به بهترین متخصصان تخلیه چاه دسترسی داشته باشید.

انواع خدمات لوله بازکنی

 • برطرف کردن گرفتگی لوله: از آنجایی که گرفتگی لوله و خرابی سیستم لوله کشی ساختمان می تواند بیشترین صدمه را به تاسیسات ساختمانی وارد کند از اهمیت بالایی برخوردار است، گرفتگی لوله می تواند دلایل زیادی مانند رسوب چربی و پسماند غذا و از این دست رسوبات داشته باشد.
 • رفع بوی بد فاضلاب و گرفتگی توالت: بوی بد فاضلاب می تواند باعث تحمل ناپذیر شدن محیط کار و منزل شود، در صورت رخداد این مورد ابتدا یک متخصص شرکت لوله بازکنی باید بتواند دلیل انتشار بوی بد از سیستم فاضلاب را کشف کند و سپس در صدد رفع آن برآید، از دلایل ممکن می توان نقص در سیستم تهویه و یا گرفتگی سیستم فاضلاب اشاره کرد، همچنین گرفتگی توالت می تواند باعث انتشار بوی بد و میکروب و تحمل ناپذیر شدن محیط شود.
 • برطرف کردن ترکیدگی و تعویض لوله معیوب: در صورت ترکیدگی لوله و تاخیر در رفع آن خسارات وارده با ساختمان به صورت مداوم بیشتر می شود لذا محل ترکیدگی لوله در اسرع وقت باید توسط متخصص خدمات شرکت لوله بازکنی و با استفاده از روش ها و دستگاه های مورد استفاده این هدف انجام شود
 • لوله کشی آب سرد و گرم: مسلما از احتیاجات اولیه هر نوع محیط اسکن و کار دسترسی به آب است، لذا لوله کشی آب و دسترسی به آب سرد و گرم از اولویت خاصی برخوردار است، لوله کشی صحیح و بدون نشتی باید توسط متخصصان خدمات شرکت لوله بازکنی انجام شود
 • حفر و تخلیه چاه ( فاضلاب ): مسلما هر نوع مکانی که نیاز به سیستم آبرسانی دارد به سیستم فاضلاب نیز نیاز خواهد داشت. حفر غیر اصولی و اشتباه چاه می تواند باعث هزینه های اضافی و انتشار بوی بد و حتی در صورت حفر چاه به صورت غیراستاندارد در درون ساختمان به تخریب ساختمان و خسارت های مالی و حتی جانی جبران ناپذیر منجرب شود، حتی در صورت حفر صحیح چاه و در صورت رسیدگی به موقع و تخلیه چاه ممکن است باعث ریزش چاه و انتشار بوی بد شود. تشخیص پر شدن چاه و تخلیه چاه فاضلاب باید توسط متخصص خدمات شرکت لوله بازکنی انجام شود.

 

 • رفع بودی بد فاضلاب
 • درآوردن اشیا از لوله (طلا،سوییچ،گوشی و ..)
 • پیدا کردن محل دقیق سرچاه
 • لایروبی چاه کندن چاه نو
 • تعمیر چاه کهنه
 • تعمیرات کف سرویس ها
 • لوله کشی فاضلاب کلی جزئی
 • تعمیرات فلاش تانک و توالت فرنگی

خیلی از افراد با استفاده از پودرها و اسیدهای لوله‌بازکنی به جان لوله‌های فاضلاب می‌افتند که به‌طور حتم کارکردن با آن‌ها خطرآفرین است. گاهی نیز گرفتگی سرویس بهداشتی و لوله‌های فاضلاب آن‌قدر شدید است که تنها راه نجات استفاده از خدمات تخلیه‌چاه توسط افراد متخصص است.

روش های انجام خدمات شرکت های لوله بازکنی

 • لوله بازکنی توسط تلمبه های دستی: در این روش که اغلب برای گرفتگی های ساده تر و عمقی استفاده می شود می توان با استفاده از تلمبه های دستی گرفتگی های سینک و روشویی را برطرف کرد، در این روش باید توجه داشت که هوا به داخل تلمبه وارد نشود.
 • تراکم هوا: در صورت تراکم رسوبات و اشیاء از روش تراکم هوا استفاده می شود. در این روش با استفاده از دستگاهی که دارای مخزن هوا است، هوا وارد لوله شده و پس از انباشته شدن هوا و اندازه گیری مقدار مناسب فشار هوا عمل پمپ کردن شروع می شود و گرفتگی لوله برطرف می شود.
 • استفاده از دستگاه فنر زنی: در صورت راهگشا نبودن عمل تراکم هوا، از دستگاه فنر زنی استفاده می شود. با استفاده از این دستگاه که دارای طول و قطرهای متفاوتی است و چرخش فنر به سمت جلو و پیش بردن اشیاء و رسوبات به سمت جلو عمل لوله بازکنی انجام می شود.

گرفتگی توالت فرنگی

رفع گرفتگی توالت فرنگی یکی از معضلاتی است که هر کسی که در خانه اش توالت فرنگی دارد با آن روبرو شده است. این مشکل در ظاهر بسیار ساده و کوچک به نظر می رسد اما با ۲ و ۳ ساعت کلنجار رفتن برای رفع مشکل متوجه خواهید شد که این موضوع چندان مشکل کوچکی نیست و در صورتی که هرچه سریعتر مشکل رفع شود بوی بد فاضلاب تمام خانه را می گیرد و ممکن است آب فاضلاب بالا رفته و بخشی از خانه را کثیف کند. گرفتگی توالت فرنگی به عوامل مختلفی بستگی دارد که برای رفع هر کدام از آنها راه های مختلفی وجود دارد، در ادامه به تک تک آنها پرداخته شده است.

علت گرفتگی توالت فرنگی

گرفتگی توالت فرنگی به عوامل مختلفی بستگی دارد این عوامل ممکن است مدفوع، دستمال کاغذی، گیر کردن اشیا و یا حتی صابون باشد. این اشیا ممکن است باعث گرفتگی لوله توالت فرنگی و یا سیفون توالت فرنگی و یا در بخش دیگری از توالت شوند که در هر مورد نیاز است تا توالت فرنگی تخلیه شود. در مورد گرفتگی سیفون می توان گفت که معمولا به دلیل غیر استاندارد بودن سیفون و یا کوتاه بودن سیفون این اتفاق می افتد که تنها راه حل این مشکل تعویض سنگ توالت فرنگی می باشد. علاوه بر مواردی که گفته شد، گرفتگی توالت فرنگی به عوامل مختلفی مانند رسوب، جرم، چربی، سیمان و… بستگی دارد که مشکل این موارد را هم میتوان با استفاده از روش های خانگی رفع کرد.

حتماً برای شما هم اتفاق افتاده وارد ساختمان شوید و بوی بد فاضلاب تمام راه‌پله‌ها را گرفته باشد. گاهی این اتفاق در داخل آپارتمان‌ها نیز رخ می‌دهد و زندگی کردن در آن را بسیار آزاردهنده می‌کند. گرفتگی لوله‌ی فاضلاب، گرفتگی سینک ظرف‌شویی و روشویی، بالا زدن چاه فاضلاب و بسیاری موارد دیگر باعث بروز بوی نامطبوع می‌شوند و مشکلات عدیده دیگری را نیز به وجود می‌آورند.

تخلیه چاه صابونیان

لوله بازکنی صابونیان

لایروبی چاه صابونیان

لوله کشی صابونیان

فنرکشی صابونیان

بازسازی چاه صابونیان

رفع نم صابونیان

لجن کشی صابونیان

تبدیل توالت صابونیان

ترکیدگی لوله صابونیان

رفع بو صابونیان

حفر چاه صابونیان

پیدا کردن سرچاه صابونیان

درآوردن اشیا (طلا، موبایل) از چاه صابونیان